30 грудня 9:00 - 

час відправлення

2 січня 15:00

час прибуття

Ціна від 3745 грн.
забронювати місце

Новорічні вечори Закарпаття. Тур зі Львова.

Маршрут Львів - Пилипець (водоспад Шипіт, підйомник на Гимбу) - Келечин - Іза - Четфалва -Ужгород - Берегово - Мукачево - Львів

 

Захоплюючий тур на Новий рік 2021 в Карпати Закарпаття + Львів, захоплююча подорож у зимові Карпати Закарпаття з відвідуванням Мукачево, Ужгорода, палацу Шенборна, купанням в термальних басейнах і винними дегустаціями в Берегово, приголомшлива святкова програма.

Программа туру

1 день 

08:40 - збір групи на залізничному вокзалі м.Львова, посадка в автобус. 09:00 - Виїзд зі Львова. 

Наш новорічний тур в Закрпаття починається в с. Пилипець - тут з висоти 15 метрів численними каскадами між скелями скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України - водоспад Шипіт. Він бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. "морське око", в одному з найбільш чудових місць українських Карпат - полонині Боржава.

<b>Description</b><br />You can use HTML as you can see!
<b>Description</b><br />You can use HTML as you can see!

Перебування тут чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили (вх.квиток - 20 грн., школярі - 10 грн).

 

Обід в бойківському ресторан (додат.плата).

 

Підйом на одну з найвищих гір масиву Долина Боржава - гору Гимба, розташовану в південно-західній частині Закарпатської області. На ній діє 8 підйомників для гірськолижників. Це другий за висотою гірськолижний курорт України після курорту Драгобрат і має найдовшу українську гірськолижну трасу - приблизно 3,5 км (140 грн, діти до 10 років і учасники АТО- 80 грн, діти до 6 років - б/к).

 

Переїзд в село Келечин, розташованого на березі річки Репінка у підніжжя гори Спліну, відомого своїми мінеральними джерелами. Їх в околицях села три. Один розташований при дорозі. Другий - в 150 метрах від жвавої траси. І ще один захований в лісі від сторонніх очей в 200-х метрах від другого. Тут можна набрати цілющої мінеральної води.

Відвідування с. Іза - столиці лозоплетіння України. Тут можна придбати різноманітні сувеніри з лози - від простих побутових до справжніх витворів мистецтва.

Поселення в затишних садибах зеленого туризму Берегівського району, 2-х і 3-х місні номери (зручності на 2-3 номера).

 

Вечеря. Ночівля

2 день 

Сніданок. 08:00 - виїзд в Ужгород.

Перша згадка про це місто на річці Уж датується 872 роком. Прогулянки історичної вулицею міста - Корзо, відвідування відомого храму міста - Катедрального Хрестовоздвиженського собору (1841р.), Римсько-католицького костелу св. Георгія (1775р.), огляд одного з найстаріших в Україні замків - Ужгородського (ХIV ст.) (50 грн., студенти - 35 грн., діти - 20 грн., діти дошкільного віку - б/к) , Закарпатського музею народної архітектури та побуту (скансен) та обов'язково зазирніть в культову корчму "Деца у нотаря" (5 грн., діти до 120 см – б/к).

<b>Description</b><br />You can use HTML as you can see!
<b>Description</b><br />You can use HTML as you can see!
<b>Description</b><br />You can use HTML as you can see!
<b>Description</b><br />You can use HTML as you can see!
Обід в Ужгороді (додат.плата).

 

Переїзд в Берегово - найбільше угорське місто України, яке розкинулось на берегах невеликої річки Верке, у підніжжя гір, схили яких засаджені виноградниками. Протягом багатьох століть власниками поселення були угорські королі. Тому Берегово - єдине місто Закарпаття, де переважаючою більшістю населення є угорці, а вулиці досі позначаються двома мовами - українською та угорською. Готичний костел 15 століття, розташований в самому центрі містечка, чудові винні погреби, колишній палац в стилі необароко на центральній площі, Графський двір (1629р.) - ці Берегівські «дрібниці» не залишать нас байдужими.

<b>Description</b><br />You can use HTML as you can see!
<b>Description</b><br />You can use HTML as you can see!
 

Відвідання джерел і басейнів з термальними водами, купатися в яких можливо як влітку, так і взимку. Температура води на поверхні - 36 градусів, вона володіє винятковими лікувальними властивостями. (вх.квитки - 220 грн; пенсіонери - 170 грн; діти зростом від 120 см до 150 см - 110 грн; діти до 120 см і учасники АТО - б/к, оренда шафки - 20 грн).

<b>Description</b><br />You can use HTML as you can see!
<b>Description</b><br />You can use HTML as you can see!
 

Далі запрошуємо відвідати історичні винні погреби. Нас чекає цікава екскурсія-дегустація високоякісних марочних і десертних вин (60 грн/ос; без алкоголю - 30 грн/ос).

Повернення в Берегівський район. Підготовка до Нового Року.

 

!! З НОВИМ РОКОМ 2022, Друзі!!!

 

• • • НОВОРІЧНА ПОТІХА - ЦЕ: • • •

 

1. Святкова вечеря з угорськими господарями (для садиб).

Меню: холодні закуски, рулети, відбивні, котлети; салат картопляний (схожий на олів'є), вінегрет, мариновані огірки, перець і так далі; бульйон угорський (з чігой-домашньою локшиной); свинина тушкована з червоним перцем, з двома домашніми традиційними гарнірами-нокедлі і торгоня; солодощі; вино, палинка, мінеральна вода

 

2. Музично-розважальна частина: Починається в 22:30-23:00 в народному домі, в якому накритий шведський стіл з солодощами, палінкою, вином, мінеральною водою. В 24: 00-зустріч українського Нового року. 01: 00-зустріч закарпатського Нового року. Розважають гостей фольклорний ансамбль "Четфалвош" і естрадний ансамбль "Тиса" новорічною програмою, народними піснями, танцями, забавами. Всі бажаючі навчаться танцювати чардаш.

 

3. Щасливий сніданок: У Новому році для Вас Перший сніданок складатиметься зі спеціальних щасливих страв, які готуються лише на Новий рік і ті, хто їх спробує, будуть здоровими і щасливими в Новому році. Меню: коргельлевш (домашня ковбаса, квашена капуста з м'ясом, підбиваємо зі сметаною і червоним перцем), гурка домашня та домашня ковбаса з картопляним пюре, чоломад (спеціальний новорічний овочевий салат)

3 день

Пізній щасливий новорічний сніданок. Звільнення номерів.

<b>Description</b><br />You can use HTML as you can see!
<b>Description</b><br />You can use HTML as you can see!

12:00 переїзд в Мукачево - замок Паланок (Мукачівський замок) 14-18 ст. (вх. квитки - 100 грн/студенти, пенсіонери - 70 грн, діти до 14 років - 50 грн) , зразок середньовічної фортифікаційної архітектури, який у середньовіччя заслужив славу неприступної твердині і непереможного воїна. Сьогодні замок Паланок архітектурно-історичний пам'ятник, стоїть замок над Латорицею, як символ високої моралі духу і таланту русинського народу, як скарбниця його історії й культури

 

Обід в Мукачево (додат.плата).

 

Відвідування пам'ятника національного значення - мисливського замку Шенборнів, а нині санаторію «Карпати», який є одним з найкрасивіших і добре збережених палаців України (вх.квитки - 30 грн / учні - 20 грн)

<b>Description</b><br />You can use HTML as you can see!
<b>Description</b><br />You can use HTML as you can see!

22:30 - Повернення до Львова. Поселення в готель (для 4-х денного туру). Ночівля

4 день

Сніданок. Звільнення номерів до 12:00 (згідно правил готелю).

Здача речей в камеру зберігання готелю або відвозим на залізничний вокзал у камеру зберігання. Вільний час у Львові. Прогулянки по місту, тут можна взяти участь у щорічних міських святкуваннях, а також придбати подарунки і сувеніри для рідних і близьких. Відвідування Новорічної ярмарки.

 

11:00 Сьогодні ми знайомимося з одним із самих приголомшливих міст України - Львовом.

<b>Description</b><br />You can use HTML as you can see!
<b>Description</b><br />You can use HTML as you can see!
<b>Description</b><br />You can use HTML as you can see!
<b>Description</b><br />You can use HTML as you can see!

Пішохідна екскурсія "Чарівні вулиці Львова" (у вартості туру) повідає нам історію та легенди про: Королівський та міський арсенали Львова; Вірменський та єврейські міські ділянки; Головний храм вірменської діаспори Східної Європи в середньовіччя у Львові; Церква Преображення Господнього-перша греко-католицька церква сучасності; Латинський ка-федрального собор св. Марії-головний католицький храм України.

 

Собор з унікальними каплицями-єдина в Україні пам'ятка церковної готики; Домініканський кляштор (монастир) з Храмом Божого Тіла (Пресвятої Євхаристії) та музей релігії, Площа Ринок-центр середньовічного Львова. Вільний час у Львові. Рекомендуємо приємно провести час в концептуальних ресторанчиках і кнайпах Львова.

Прогулянки по місту.Самостійний трансфер на вокзал. Від'їзд.

 

Вартість туру

 

✓ Закарпаття - садиби (зруч. на 2-3 номери) / Львів - без розміщення (3-х денний тур) - 3745 грн.

✓ Закарпаття - садиби (зруч. на 2-3 номери) / Львів - готель (зручності в номері) - 4495 грн.

 

• Для дітей до 3 років (при супроводі 2-х дорослих) без окремого місця у транспорті і готелі - безкоштовно
• Знижка для дітей до 3 років (при супроводі 2-х дорослих) з окремим місцем у транспорті і без окремого місця у готелі - 650 грн/чол
• Знижка для дітей до 3 років (при супроводі 2-х дорослих) без окремого місця у транспорті і з окремим місцем у готелі - 850 грн/чол
• Знижка для дітей від 3 до 12 років - 350грн/чол

 

У вартість включено

✓ Проживання: Закарпаття (3 дні) + Львів (1 день);

✓ Новорічна казка Закарпаття (програма, святковий новорічний вечеря, напої (в тому числі алкогольні);

✓ Вечеря в 1-й день, сніданок в 1-й день, сніданок-обід в 3й день в Закарпатті;

✓ Сніданок у Львові;

✓ Проїзд автобусом Львів-Закарпаття-Львів;

✓ Супровід гіда-екскурсовода;

✓ Екскурсійне обслуговування в музеях Закарпаття;

✓ Пішохідна екскурсія по новорічному Львову;

✓ Страховка (групова)

✓ Після виселення з готелю до 12:00 годин (в день від'їзду) платна камера зберігання речей в готелі-для Вас безкоштовно;

 

У вартість не включено

 

✓ Вхідні квитки в музеї Закарпаття;

✓ Купання в термальному басейні в Берегово;

✓ Дегустація вина;

✓ Підйом на канатно-крісельному підйомнику

✓ Харчування: Закарпаття - обіди (орієнтовна вартість 95-120 грн/чол) і Львів - обід і вечеря (оплата по меню);

✓ Особисті витрати: сувеніри, проїзд в громадському транспорті

 

ЯК ЗАБРОНЮВАТИ ТУР?


Надіслати повідомлення      VIBER 066 617 41 52


За телефонами: 096-915-31-59, 066-617-41-52

 

Через кнопку 

  

ХОЧУ В ТУР 

ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОГОДНІ УМОВИ,ЗАТОРИ ТА РЕМОНТНІ РОБОТИ НА ДОРОГАХ

Компанія залишає за собою право вносити зміни до программи

feedback