14:00 из Николаева - 

час відправлення

17:30

час прибуття

Ціна від 299 EUR
забронювати місце

Авіатур в Грузію: Батумі + Тбілісі

 

Дати турів: 17, 24 вересня / 8, 15, 22 жовтня

 

1 день

Виліт з Миколаїва, прибуття в Тбілісі. Трансфер в готель. Ночівля.

2 день

Сніданок у готелі.
Оглядова екскурсію «Тепле місто» (включено у вартість)
Ми починаємо знайомитися з пам'ятками Тбілісі, нашим поглядам відкриються неймовірні панорами столиці Грузії: Старе місто, на якій красуються чудові квартали, величний храм "Самеба" - найбільший православний собор в Закавказзі, символ єдності грузинської нації, храм Сіоні - саме тут вінчався А. Грибоєдов зі своєю дружиною Н. Чавчавадзе. Далі у нас буде можливість відчути атмосферу старовинних вуличок Тбілісі, прогулявшись по променаду Шардену, площі Грузинського кіно, де ми побачимо пам'ятник Серго Параджанову.

<b>Description</b><br />You can use HTML as you can see!

Екскурсія «Давня столиця» (15 EUR/ чол).
Ми вирушимо на екскурсію, під час якої ми побачимо пам'ятки з різних епох життя Грузії! Ми вирушимо в древню столицю Грузії - Мцхета, де знаходиться священний для всіх грузин монастир Светіцховелі, тут зберігається найбільша святиня - Хітон Христа! Також в нашій програмі - відвідування храму Джварі, що стоїть на неймовірно мальовничому місці - там, де з'єднуються дві грузинські річки - Арагві і Кура!

Відвідування тбіліських сірчаних лазень (5 EUR = 1 година).

Пропонуємо провести час не тільки з задоволенням, але і з користю! Йосип Грішашвілі сказав: "Не побувати в тбіліських сірчаних лазнях - все одно що приїхати в Париж і не піднятися на Ейфелеву вежу". Не пропустіть можливість відвідати найпопулярніше місце в столиці Грузії!

 

Ввечері пропонуємо всім бажаючим «Грузинську ніч» (25 EUR / чол)!

Традиційне грузинське застілля - це багатий стіл з смачними стравами грузинської кухні, домашнє вино і чача, і запальні виступи танцювальних та вокальних колективів! Байдужим з одного з кращих ресторанів Тбілісі не піде ніхто!

Ночівля в Тбілісі.

3 день

Сніданок в готелі.
Екскурсія до Кахетії «Край любові і виноробства» (25 EUR + вх. Квиток)! 
Кахетія, вона ж Східна Грузія, по праву вважається колискою світового виноробства і одним з найкрасивіших куточків Грузії, де використовують багатовікову технологію виготовлення вина! І в цьому ми з вами зможемо переконатися особисто! Перша зупинка буде у сховища винного заводу KTW, де нам розкажуть про унікальність кахетинського вина (вх. Квиток). Під час прогулянки по винному сховища у нас буде можливість продегустувати всі основні види вина і коньяку, а також придбати хороше вино за груповими цінами.

<b>Description</b><br />You can use HTML as you can see!
<b>Description</b><br />You can use HTML as you can see!
<b>Description</b><br />You can use HTML as you can see!
 

Потім ми зможемо доторкнутися до тисячолітньої історії, занурившись в цілюще джерело святої Ніно в храмі Бодбе (10 GEL хітон для джерела). Після ми відвідаємо місто любові - Сігнагі, який в першу чергу відомий своїм цілодобово працюють РАГСом, і чудовим видом на Алазанська долина! Бажаючим зв'язати себе узами шлюбу, ми організуємо весільну церемонію в Сігнагі з офіційною розписом, шампанським і квітами (65 USD).

<b>Description</b><br />You can use HTML as you can see!
<b>Description</b><br />You can use HTML as you can see!
<b>Description</b><br />You can use HTML as you can see!
 

Повертаємося в Тбілісі!

4 день

Сніданок у готелі. Виселення, переїзд з Тбілісі в Батумі


Здача тесту на COVID (90 GEL = 25 EUR).
Екскурсія «Дорогами тисячоліть» Горі + Уплисцихе (20 EUR/ чол + вх. Квиток 15 GEL = 3 eur).
Ми запрошуємо на екскурсію, під час якої відвідаємо печерне місто Уплісцихе (при сприятливих погодних умовах), який знаходиться в 10 кілометрах від м Горі - висічений в скелях одним з перших поселень сучасної людини на території Грузії. Далі по нашому маршруту - відвідання музею Сталіна. Хто не бажає заходити в музей, може прогулятися по території музею (на території вхідних квитків немає). Особливий експонат - особистий броньований комфортабельний вагон Сталіна.
Переїзд в Батумі. Заселення в готель. Ночівля.

5 день

Сніданок.


Оглядова екскурсія по Батумі «Прогулянка по-аджарськи» (включено).

Місто, вигляд якого за останні кілька років змінився майже повністю, все більше приваблює туристів! Пориньте в атмосферу сучасної архітектури, бульварів з пальмами як на узбережжі Барселони, і неймовірним грузинським колоритом! Пройдемося по набережній міста, побачимо знамениту статую любові Алі і Ніно, і прогуляємося по площі Пьяцца, що зберегла свій неповторний колорит!{gallery}BATUMI_OBZORKA{/gallery}

Екскурсія в ботанічний сад Батумі (5 EUR, вх. Квиток - 15 GEL = 3 EUR).
Ботанічний сад Батумі - це справжнє восьме чудо світу, створений за принципом Садів Семіраміди, що вміщає в себе більше 50000 видів рослин, і лише десята їх частина - кавказького походження! Величезна територія і вихід до моря чекають вас!

 

Факультативна екскурсія «Горна Аджарія» (25EUR / чол).
Грузія - це древня країна, але навіть на тлі старовинних монастирів фортеця виглядає осібно - адже вона побудована ще за часів Стародавнього Риму! За кілька годин ми обійдемо багато відомих пам'ятки Аджарії - побачимо водоспад Андрія Первозванного, фортеця Гоніо, зануримося в водоспаді!


Прогулянка на кораблику (5 EUR / чол)
Прогулянка уздовж набережної відкриває найвідомішу панораму міста, «візитну картку Батумі».

Ночівля в Батумі.

6 день

Сніданок у готелі. Виселення. Виїзд в Тбілісі.
Таємнича Колхіда (25 EUR / чол)
Під час цієї екскурсії ми прогуляємося вуличками парламентської столиці Грузії - Кутаїсі, назва якого походить від слова "камінь". Далі ми відвідаємо два священних місця в околицях Кутаїсі - це монастир Моцамета і монастир Гелаті. Монастир Моцамета захопить своїм мальовничим розташуванням і відкриє історію святих князів. У легендарному Гелати ви довідаєтеся не тільки про духовне, а й про наукове значення монастиря.

Печера Прометея (10 EUR + вхідний квиток 15 GEL = 3 EUR)
Чарівний і таємничий підземний світ завжди вабить мандрівників. Ви побуваєте глибоко під землею, пройдетеся звивистими стежками, помилуєтеся химерними сталактитами і сталагмітами і, повні вражень, підете в Тбілісі.

Прибуття в Тбілісі. Заселення в готель.

7 день

Сніданок.

Факультативна екскурсія «Величний Казбек» (35 EUR / чол)!
По дорозі ми зробимо зупинку біля чудової фортеці Ананурі на березі Жінвальского водосховища - від краси захоплює дух! Далі проїдемо гірськолижний курорт Гудаурі і зробимо фото-паузу біля оглядового майданчика звідки розстеляється вид на гірську природу Грузії. По приїзду в Казбегі (Степанцмінда) піднімаємося на гору Гергети до Троїцького монастиря (факультатив «Джип-тур» - 5 EUR / чол)! Всі відчуття і емоції ви не забудете ніколи.


Повернення в Тбілісі, ночівля

8 день

Сніданок у готелі. Виселення о 10:00.


Екскурсія на завод шампанських вин «Багратіоні» (15 EUR / чол).
Ми потрапимо в саме серце виноробства, де досвідчений менеджер покаже, як відбувається процес виготовлення ігристого вина, де воно зберігається і як правильно зберегти незабутній смак! У дегустаційному залі нас вже буде чекати набір з кращих грузинських ігристих вин!

 

Трансфер в аеропорт о 13:00. Виліт в Миколаїв.

 

Вартість туру


Пакет базовий - 299 EUR /люд

- екскурсія ТЕПЛЕ МІСТО

- екскурсія ОГЛЯДОВА ПО БАТУМІ


Пакет екскурсійний - 354 EUR/люд

- екскурсія ТЕПЛЕ МІСТО

- екскурсія ОГЛЯДОВА ПО БАТУМІ

- екскурсія ДОРОГАМИ ТИСЯЧОЛІТЬ

- екскурсия ПЕЧЕРА ПРОМЕТЕЯ

- екскурсія ГОРНА АДЖАРІЯ

- екскурсія  ДРЕВНЯ СТОЛИЦЯ

- екскурсия  ТАЕМНА КОЛХИДА

 
У вартість включено

- переліт без багажу Миколаїв - Тбілісі - Миколаїв
- трансфер аеропорт-готель-аеропорт

- сніданки в готелі
- переїзд Тбілісі - Батумі - Тбілісі
- проживання в готелях 3 *
- обраний екскурсійний пакет
- медична страховка від нещасного випадку для туристів до 60 років


У вартість не включено

- факультативні екскурсії
- COVID-тест на 3-й день - 25 EUR
- вхідні квитки
- особисті витрати
- страховка для туристів старше 60 років - 5 EUR

- багаж 23 кг за 1 одиницю в одну сторону - 15 EUR

 

Знижки та доплати

- доплата за готелі 4 * - 20 EUR / чол на весь період

- дітям до 14 років знижка - 10 EUR за умови розміщення з двома дорослими 
- доплата за одномісне розміщення - 120 EUR

- страховка від невиїзду через COVID-19 - 25 EUR

 

Фаультативні екскурсії

 

Екскурсія «Давня столиця» - 15 EUR

Екскурсія Горна Аджарія - 25 EUR

Печера Прометея - 10 EUR

Екскурсія Древня столиця - 15 EUR

Екскурсія Дорогами тисячоліть - 20 EUR

Екскурсія Таємнича Колхида - 25 EUR

Екскурсія в Ботанічний сад - 5 EUR

Екскурсія на завод шампанських вин «Багратіоні» (15 EUR

Грузинська ніч в ресторані - 25 EUR

Екскурсія «Величний Казбек» - 35 EUR

Екскурсія «Дорогами тисячоліть» Горі + Уплисцихе (30 USD / чол + вх. Квиток 15 GEL = 5 USD).

 

 
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

 

В'їзд і І ПЕРЕБУВАННЯ В КРАЇНІ
Для не вакцинованих туристів в'їжджаючих на територію Грузії  необхідно мати негативний ПЛР-тест, зроблений не пізніше ніж за 72 години до проходження митниці. Результати тесту повинні бути перекладені на англійську мову. На треттій день ви зобовязані здати повторний ПЦР-тест.
Для в'їзду до Грузії вакциновані туристи з міжнародним паспортом вакцинації звільняються ві ПЦР-тестів. Від тестування на 3-й день вакциновані гості теж звільняються.

При перетині кордону з ПЛР-тестом або вакциною необхідно заповнити електронний дозвіл на в'їзд. Це обов'язково, так як без заповнення форми Вас можуть розмістити на карантин на 12 днів!
На 3-й день перебування в Грузії (через 72 години після прибуття) необхідно здати повторний ПЛР-тест. Тест оплачується туристами додатково, вартість 25 EUR в залежності від лабораторії. Список лабораторій і необхідну консультацію по організації тестування туристам надасть представник ТО  в готелі. Результати тесту приходять туристу на електронну пошту протягом доби в перекладі на 3х мовах.

 

ГОТЕЛІ

Базові готелі 3 *: Just Inn 3 *, City Inn 3 * - Тбілісі. Porto Franco 3 *, Old Tsereteli 3 * - Батумі
Базові готелі 4 * - Tbilisi Inn 4 *, Residence Plaza 4 * - Тбілісі, Old Batumi 4 *, Mardi Plaza 4 *


Заселення в готелі не раніше 14:00. Виселення з готелів не пізніше 10:00.
Якщо Ви помітили неполадки в номері при заселенні - відразу ж повідомте про це співробітникам готелю.
Готелі за програмою можуть бути замінені на альтернативні.
У разі пізнього заселення або раннього вильоту оплачуються повну добу перебування.

 

ПЕРЕЛІТ
Час вильоту і прибуття регулюється авіакомпанією і не залежить від туроператора.
Перед вильотом необхідно пройти реєстрацію онлайн на сайті авіакомпанії.
Правила провозу багажу регулюються авіакомпанією. У зв'язку з COVID-19 можуть бути введені незвичайні умови з перевезення багажу, наприклад, по здачі ручної поклажі в багажний відсік. Точну інформацію рекомендуємо перевірити перед вильотом на сайті авіакомпанії.

 

ЕКСКУРСІЇ
Послідовність екскурсій та інших пунктів програми може змінюватися.
При неявці на екскурсії вартість екскурсії не повертається.
При форс-мажорних обставинах екскурсії можуть бути замінені на альтернативні.
Факультативні екскурсії проводяться при наборі певної кількості осіб.
Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти оплачуються додатково.
Вартість вхідних квитків може змінюватися екскурсійними об'єктами і не залежить від туроператора.
Можливість відвідування екскурсійних об'єктів регулюється урядом Грузії і не залежить від туроператора і екскурсійними об'єктами. У разі неможливості відвідування будь-якого екскурсійного об'єкта, проводиться його зовнішній огляд.

 

ГРОШІ
У Грузії місцева валюта ларі (GEL). Для обміну рекомендуємо брати долари (USD). Орієнтовний курс: 1 долар США (USD) дорівнює 3.3 грузинських ларі (GEL).
Рекомендуємо мати з собою гроші на карті, щоб мати можливість розплачуватися на зупинках під час переїзду по території транзитних країн.

 

ЯК ЗАБРОНЮВАТИ ТУР?


Надіслати повідомлення      VIBER 066 617 41 52


За телефонами: 096-915-31-59, 066-617-41-52

 

Через кнопку 

  

ХОЧУ В ТУР 

feedback