9:00 - 

час відправлення

14:00

час прибуття

Ціна 380 грн.
забронювати місце

Гейзер на вихідних.

Бажаєте просто трохи оздоровитися або маєте проблеми зі суглобами і щитовидною залозою, турбує астма і варикозне розширення вен? Тоді вам точно сюди до гейзера

 

Програма туру

 


8:45 - 9:00 Збір групи на площі Свободи (біля магазину "Оптика"). Відправлення. Охочих можемо забрати по дорозі на зупинках по вул. 40 років Жовтня. 

10:00 -12: 00 Купання в гейзері.

Купання в термальному джерелі - саме задоволення. Тепла вода насичена іонами брому, йоду, бору - все для оздоровлення та релаксу.

12:30 Відправлення додому в Херсон.

<b>Description</b><br />You can use HTML as you can see!
<b>Description</b><br />You can use HTML as you can see!
  

Сьогоднішній гейзер являє собою дві купальні з цілющою водою.
За мінеральної складової його відносять до йодної-бромистим (не рахуючи нижчих концентрацій бору, калію, кальцію і т.д.).
А значить, рекомендують при захворюваннях щитовидки, дихальних шляхів, хворобах суглобів, нирок і нервової системи. Навіть при зубному болю і клімаксі, кажуть, допомагає.
Не пускають сюди тільки вагітних і не переносять йод.
Вважається, що за складом мінералів у цього гейзера немає аналогів в Європі!
На гейзері обладнані два басейни з температурою води + 40 ° С і + 65 С і дерев'яні будиночки для переодягання і прийому їжі.

Спиртне приймати вже дуже не рекомендується, щоб не нашкодити здоров'ю, а ось теплий трав'яний чай буде прийнятий організмом з вдячністю. Зігрітися в зимову погоду допоможуть великі лазневі рушники або ж махрові халати з капюшонами, для плавання краще надягти шапочки, адже різниця в температурах води і повітря може становити до 60 С.
Вода бура (купальники «від кутюр» краще залишити вдома - зіпсуєте, без варіантів), дуже солона і щільна, виштовхує на поверхню.

Після оздоровчих процедур пора додому.

 

Вартість туру 380 грн

 

Для підтвердження бронювання місць потрібно внести аванс в сумі 100 грн. з людини. Залишок коштів сплачується у день відправлення керывнику групи. Місця в автобусі розподіляються в залежності від часу замовлення: чим раніше замовлено тур, тим ближче розташовані місця до переду автобуса.

Точне розташування місць в автобусі повідомляється керівником групи при посадці в автобус.

 

У вартість включено

 

✓ Проїзд автобусом

✓ Супроводження групи

✓ Купання в гейзері 2 години

 

 У вартість не включено

 

✓ Харчування

 

 

ЯК ЗАБРОНЮВАТИ ТУР?


Надіслати повідомлення      VIBER 066 617 41 52


За телефонами: 096-915-31-59, 066-617-41-52

 

Через кнопку 

 

ХОЧУ В ТУР

feedback