06:30 - 

час відправлення

22:30

час прибуття

Ціна 650/690 грн.
забронювати місце

Кримінальна Одеса + катакомби!

Програма туру

 

6:20 - збір групи на автовокзалі (зупинка на Чорнобаївку).

6:30 - виїзд з Херсона до Одеси автобусом туристичного класу (по шляху 1 санітарна зупинка).

10:00 - Екскурсія в Нерубайські катакомби.

Катакомби це унікальне "Одеське метро" - сотні кілометрів підземних доріг, які утворилися в період будівництва міста 200 років тому, коли з шахт здобувався будівельний камінь. Вони завжди займали важливе місце в історії Одеси. Вперше роки становлення міста катакомби служили притулком різних банд і угруповань. У них розміщувалися склади різноманітної продукції, що вивозиться з Одеси контрабандним шляхом. У катакомбах знаходилися перевалочні пункти для викрадених жінок, звідки їх направляли на невільницькі ринки в Туреччину і Арабські країни. Катакомби вписали яскраву сторінку і в бойовій біографії Одеси. У роки Великої Вітчизняної війни там, під землею перебували партизанські загони.

<b>Description</b><br />You can use HTML as you can see!
<b>Description</b><br />You can use HTML as you can see!

Ви побачите: де знаходилися одеські партизани, які продовжили боротьбу з окупантами, після того, як місто було залишено нашими військами;

Ви почуєте: розповідь про героїзм невеликої групи патріотів, які часто ціною своїх життів подарували нам майбутнє;

Ви відчуєте: як важко знаходиться в катакомбах навіть ті нетривалі хвилини, поки ви будете під землею!

Ми дуже сподіваємося, що ця історія про одеських катакомбах навчить Вас цінувати саме життя і бути вдячними тим, хто боровся за свободу!

 


Продовжуємо наш день не менше цікавою екскурсією "Кримінальна Одеса".

Ви дізнаєтеся:

- чим так вабило наше місто аферистів і злодіїв;

- коли і як в Одесі придумали контрабанду;

- хто створив і втілив в життя "Кодекс нальотчика".

 

Почуєте про неймовірні злочини і геніальні афери!

Ми побуваємо в знаменитих двориках Молдаванки, в будинку, де народився і виріс король одеського злочинного світу Мішка Япончик (Михайло Вольфович Вінницький). Проживемо яскраві моменти трагічного життя цього кримінального таланту, посміємося і посумувати разом з ним. Япончик (для своїх), а шанобливо - Японець був в метриці записано, як Мойше-Яків. Народженому в родині бідного биндюжника хлопчикові доля надала складний вибір: або прожити життя в злиднях, але чесно, чи стати злодієм і отримати шанс на гарне життя. Він вибрав друге. І яскраво увійшов не тільки в кримінальну історію Одеси, але і в світову літературу.

Ісаак Бабель увічнив особистість Япончика в своїх "Одеських оповіданнях", адже саме Мишка став прототипом Бені Кріка. А винахід такого виду злочину, як наліт, відбилося навіть в одеському фольклорі. 

 

Хто з Вас не чув рядки: “Бабушка кушает компот и мечтает снова пережить налёт”. Не чули? Рекомендуємо прослухати цю та інші пісні про наше місто перед тим, як відправитися на екскурсію по кримінальній Одесі.

Ви дізнаєтеся, як пов'язано ім'я Мишки з долею Григорія Котовського. Розберемося ким же він був насправді: "бессарабських розбійником" або "червоним командиром". Відкриємо Вам секрет, чому Котовський ніколи не спав у присутності червоноармійців і хто і за що його вбив. Розберемося де в його біографії історичні факти, а де художній вимисел.

Ви відвідаєте також двори і вулиці, де проходили зйомки серіалів "Ліквідація" та "Мішка Япончик".

Яскраві враження залишать у Вашій пам'яті не тільки легенди, міфи і факти про кримінальну Одесі минулого, а й колорит жителів сучасного міста, які все також люблять "поговорити за життя" з випадковими гостями їх обителей.

 

Вільний час  для прогулянки містом.

 

19:00 відправлення до Херсону.

 

Вартість туру

 

Діти 650 грн.,

Дорослі - 690 грн.

 

Для підтвердження бронювання місць потрібно внести аванс в сумі 300 грн. з людини. Залишок суми оплачується в день виїзду керівнику групи. За бажанням можна оплатити повну вартість туру при бронюванні.

Місця в автобусі розподіляються по мірі оплати авансу /повної вартості туру. У разі відмови від туру без поважних причин, аванс не повертається.

 

У вартість включено

- Проїзд комфорталбельним автобусом
- Екскурсія по катакомбах
- Екскурсія Кримінальна Одеса
- Вхідні квитки
 

У вартість не включено


- Особисті витрати

 

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі.

  

ЯК ЗАБРОНЮВАТИ ТУР?


Надіслати повідомлення      VIBER 066 617 41 52


За телефонами: 096-915-31-59, 066-617-41-52

 

Через кнопку 

 ХОЧУ В ТУР

feedback