п'ятниця 18:00 - 

час відправлення

понеділок 6:00

час прибуття

Ціна 1600 грн.
забронювати місце

Почаївські Святині + джерело святої Анни!

 

Свято-Успенська Почаївська Лавра - духовний маяк, який притягує до себе нескінченний потік паломників з усіх куточків землі. Тут можна подумати про вічне і по-іншому поглянути на одномоментне ...

 

Програма туру

1 день Херсон - Почаїв

17:45 - збір на зупинці на Чорнобаївку біля Автовокзалу. Кожен підходить до супроводжуючого для реєстрації.

18:00 - відправлення з Херсона.

19:20 - посадка в Миколаєві на виїзді з міста в Київському напрямку. За колом справа зупинка (навпроти військова частина).

2 день Почаївська Лавра - Свято-Духівський скит - Старий Почаїв

7:00 - 8:00 Прибуття в Почаїв. Екскурсія по Свято-Успенській Почаївській Лаврі - однієї з найбільших святинь православного світу.

Тут знаходяться святині: слід правої Стопи Божої Матері з джерелом цілющої води, чудотворні ікони Почаївської Божої Матері, «Похвала Почаївська», мощі прп. Іова та Амфілохія, пещерка, де молився прп. Іов Почаївський.

<b>Description</b><br />You can use HTML as you can see!
<b>Description</b><br />You can use HTML as you can see!

Щоранку в Успенському Соборі опускається ікона і служиться акафіст перед Почаївською чудотворною іконою Божої Матері. Прикладання до Іконі Почаївської Божої Матері, прикладання до Стопі Почаївської Божої Матері. Бажаючі можуть взяти пляшечки щоб набрати води зі стопи Богородиці.

Вільний час на сніданок. О 9:00 відкривається трапезна на 0 поверсі готелю. Бажаючі можуть поснідати.

<b>Description</b><br />You can use HTML as you can see!

Після обіду продовження екскурсійної програми.

Збір на стоянці біля автобуса. Їдемо в Старий Почаїв.

Знаходиться він за 3 км від Лаври. Там ми побачимо традиційну дерев'яну церкву 17 століття, де збереглися характерні для того часу боргові записи на зовні храму. Тут відчувається атмосфера стародавніх храмів, де чітко спланований внутрішній простір. Розписи церкви барокові із характерними потемнілими ликами святих.

<b>Description</b><br />You can use HTML as you can see!

Святиня мало відома серед пересічних туристів, але знавці місць сили знають, що поряд з храмом встановлено поклінний хрест. Відповідно до отриманого одкровення монах Іоан з мореного дуба із чернігівських боліт виготовив 4 ідентичні хрести, які розмістив на території України так, що сполучивши їх двома лініями ми отримуємо хрест. Таким чином поряд із старою церквою у Старому Почаєві розмістили західний хрест із тих чотирьох. Місце особливого поклоніння. А ще ми побачимо звідки брали воду монахи почаївського монастиря у 17 столітті.

 

Переїзд до Чернецькому кладовища. Почаївський Свято Духів монастир.

Почаївський Свято-Духівський монастир-скит, розташований на одній з Почаївських гір, поблизу Лаври. Тут знаходяться Чудотворні ікони: Божої Матері Казанська, Іверська, Федоровський і Споручниця грішних, мощі Преподобяного Мефодія, хрест Микити Стовпника і колодязь, з якого можна набрати святу воду.

Свято-Духівський монастир-скит відвідують безліч паломників з різних куточків нашої землі, які хочуть знайти тут зцілення. Головна реліквія - ланцюг з хрестом Святого Миколая Стовпника - вилікувала багатьох стражденних.

<b>Description</b><br />You can use HTML as you can see!
<b>Description</b><br />You can use HTML as you can see!

Відвідування могили преподобного Амфілохія - настоятеля Почаївської Лаври, цілителя і цілителя людських душ. Він і по смерті лікує, утішає, навчає; люди і тепер відчувають його нелицемірну любов.

Повернення до Почаєва, поселення в готель для паломників при Лаврі (кімнати зі зручностями на поверсі).

За бажанням можна самостійно відвідати вечірнє богослужіння.

3 день Божа гора - Купіль Святої Праведної Анни

Ранкова служба в Троїцькому соборі. Бажаючі зможуть додасться до Іконі і стопі Почаївської Божої Матері в Успенському Соборі.

Сніданок в трапезній (за бажанням). Виселення з готелю.

<b>Description</b><br />You can use HTML as you can see!
<b>Description</b><br />You can use HTML as you can see!

11:00 - Збір на стоянці біля автобуса, переїзд на Божу гору. Божа Гора це ще одне святе місце, яке знаходиться недалеко від Почаєва в селі Великі Бережці. Багато прочан і простих туристів, які приїхали до Почаєва, щоб подивитися його святі місця, обов'язково відвідують Божу Гору. Народні легенди розповідають, що на Божій Горі була Богородиця і залишила слід своєї стопи, а на місці явлення Божої Матері забив чистий джерело з цілющою водою. Підйом на гору, відвідування церкви на честь Ікони Божої Матері «Животворящий джерело». Вода з джерела, цілюща глина, краси навколишньої природи.

 

Переїзд в с.Онішковци на джерело Праведної Анни у скит Свято-Миколаївського жіночого монастиря. У цій купелі святої Анни паломники можуть зануритися в святу воду, щоб духовно і тілесно зцілитися. У цю чудодійну воду входять з молитвою і тричі занурюються з головою, черниці скиту занурюються в купіль щодня. Багато людей знаходять тут втрачений душевний спокій, а також трапляються чудеса зцілень.

<b>Description</b><br />You can use HTML as you can see!
<b>Description</b><br />You can use HTML as you can see!

Переїзд в місто Кременець. Відвідування жіночого Богоявленського монастиря.

Основні святині монастиря: чудотворна ікона Божої Матері «Скорботна», шанована ікона Божої Матері «Скоропослушниця», Кременецька ікона Божої Матері, ікона святого великомученика Пантелеймона, ікони афонського листи «Цар Слави», Божої Матері «Іверська», «Похвала Божої Матері», святителя Миколая.

 

15:30 виїзд додому.

5:00-6:00 Орієнтовний час прибуття в Херсон.

  

ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ ХРАМУ

 

✓ Для відвідування монастирів: жінкам спідниця повинна бути нижче колін (можна взяти напрокат в Лаврі), голова жінки повинна бути покрита. Чоловіки повинні бути в брюках. В автобусі можна їхати в будь-якому одязі.
✓ Для обмивання в купелі Святої праведної Анни - мати непрозору сорочку нижче колін з закритими плечима. Або можна придбати на місці.

 

ВАРТІСТЬ ТУРУ

 

✓ Знижка на 4 місця в кінці салону - 1200 грн.

✓ При проживанні в кімнатах з умовами на поверсі - 1600 грн.

✓ При проживанні в кімнатах напівлюксах з умовами в номері  - 1750 грн.(при наявності місць)

✓ При проживанні в готелі за територією Лаври 1900 грн.

 

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО

 

✓ Проїзд комфортабельним автобусом

✓ Супровід екскурсовода 2 дні

✓ Проживання в готелі для паломників при Лаврі (зручності на поверсі),для бажаючих за доплату можна замовити напівлюкси 2-3-4 місні з умовами в кімнаті(за попередньою домовленістю).

✓ Группове страхування

 

У ВАРТІСТЬ НЕ ВКЛЮЧЕНО

 

✓ Харчування і особисті витрати.

 

 

ЯК ЗАБРОНЮВАТИ ТУР?


Надіслати повідомлення      VIBER 066 617 41 52


За телефонами: 096-915-31-59, 066-617-41-52

 

Через кнопку 

 

ХОЧУ В ТУР

feedback