6:30 автовокзал - 

час відправлення

23:00 площа Свободи

час прибуття

Ціна 790 грн.
забронювати місце

Вина багато не буває...

 

Досить буднів, влаштуйте собі свято!

 

Программа тура

 

6:30 відправлення в тур з Автовокзалу (зупинка на Чорнобаївку)

10:30 прибуття на виноробню.

Ми почнемо нашу подорож з Херсону і прямуємо в місто Біляївку. Тут ми познайомимося з невеликим винним виробництвом від подружжя Мар'яна і Наталії Шевченко. Самі власники скромно називають свій сімейний бізнес "гаражним виноробством", але якби всі наші "гаражні" виноробні були б такого рівня, то українське вино було б попереду планети всієї.

<b>Description</b><br />You can use HTML as you can see!
<b>Description</b><br />You can use HTML as you can see!
<b>Description</b><br />You can use HTML as you can see!

У приватній виноробні народжується унікальне вино з європейських сортів винограду, вирощених на багатій сонячної землі Одеського краю. Дуже привітні господарі, з любов'ю до своєї справи, проводять екскурсії і дегустацію особливих вин. Підтвердженням цього факту, є результати різних конкурсів виноробів, де ці вина займають призові місця і відмінні нагороди. Наприклад, на конкурсі "Одеська затока", який проводився в серпні 2020 року, вино "Одеський чорний" 2019 року отримало золото і увійшло в десятку кращих вин конкурсу.

<b>Description</b><br />You can use HTML as you can see!

Тож запрошуємо насолодитися якісними винами на сімейній виноробні Мар'яна і Наталії Шевченко. Дотримання технологій, використання сучасного обладнання, ретельний вибір винограду, а також любов до виноробства роблять вино Мар'яна і Наталії таким особливим і незабутнім.

Буде все: зустріч гостей чарівним напоєм, екскурсія в винний підвал, розповідь про те, як народжується і визріває вино.

Звичайно, дегустація - сім позицій вин, включаючи оксамитовий «Оксамит Дністра», класичний «Одеський чорний» і легке ігристе врожаю 2021 року.

Зрозуміло, буде і все, що належить до дегустації: сири, горіхи і дещо ще)) 

 

13:30-14:30 переїзд до Одеси.

Вільний час для насолодження красою міста.

 

Потьомкінські сходи

Мабуть, одне з найпопулярніших місць в Одесі. Сходи з'явились в середині ХІХ століття як подарунок князя Воронцова своїй коханій дружині Єлизаветі. Потьомкінські сходи налічують 192 сходинки і входять у десятку найкрасивіших в Європі. Тут призначають побачення, знімають і показують кіно, бігають крос прихильники здорового способу життя.

 

Дерибасівська

Добре відома майже на весь світ пішохідна вулиця – одна з пам'ятних місць Одеси. Її ще називають серцем Одеси з безліччю магазинів, ресторанів та історичних пам'яток. Тут встановлений пам'ятник Осипу Михайловичу Дерибасу, засновнику Одеси. Також на цій вулиці встановлено барельєф винахіднику мови есперанто Людвіку Заменгофу.
Кожного року в Одесі проводять забіг «Вгору Потьомкінськими сходами». Рекордний час, за який вдалось подолати всі 192 сходинки та десять прольотів становить 22,8 секунди.Дім сонцяОдне з найпопулярніших місць для фотографування серед туристів в Одесі – арт-об'єкт

 

Дім сонця на пляжі Ланжерон.

Це прототип старих бронзових дверей, які були на вході у парадне по вулиці Рішельєвській, 21. За задумом скульптора Михайла Реви вранці на світанку сонце «заходить» в Одесу через розкриті двері біля моря. «Нехай ці двері будуть парадним входом до Дому сонця. І нехай, підходячи до них, люди загадують свої заповітні бажання. Вони обов'язково здійсняться! » – переконаний автор.Площа Остапа Бендера В Одесі є площа Остапа Бендера, вона займає всього 5 м². Найменша площа світу розташована на вулиці Дерибасівській довкола пам'ятника 12-му стільцю.Будинок-стіна — житловий будинок у Воронцовському провулку. Якщо дивитися на нього збоку, створюється оптична ілюзія, що в будинку всього одна стіна. Це колишній прибутковий будинок Рафаловича (консула Данії і віцеконсула Бразилії).

 

19:00 відправлення до Херсону.

 

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі.

 

 

ЯК ЗАБРОНЮВАТИ ТУР?


Надіслати повідомлення      VIBER 066 617 41 52


За телефонами: 096-915-31-59, 066-617-41-52

 

Через кнопку 

 ХОЧУ В ТУР

feedback