9:00 зі Львова - 

час відправлення

12:00 у Львові

час прибуття

Ціна від 2795 грн.
забронювати місце

Відпочинок в Карпатах "Карпатська кругосвітка"


Відпочинок в Карпатах, в якому буде смачно, цікаво, інтригуюче. Нас чекають гуцульські забави та розваги, чарівне озеро Синевир, чисті гірські річки і кришталевий повітря Карпат.

 

Дати туру:  9, 23 жовтня / 6 листопада

 

Програма туру


1 день - Пилипець, водоспад Шипот і день для розваг

Приїзд на старовинний вокзал Львова. 08:45 - збір групи і посадка в автобус.

 

09:00 - Виїзд зі Львова! Нарешті поїхали, наш гід-ексурсовод супроводжує всю поїздку цікавими історіями про Карпатах і Закарпатті !!! Поки їдемо до першої точки відпочинку в Карпатах, будемо дивитися все, що цікавого. Сьогодні Ви зробите легку емоціональнуя прогулянку до водоспаду Шипот, який починає своє життя на полонині Боржава і, розбиваючись об скельні плити, стікає в долину. Дивимося, відпочиваємо, насолоджуємося (дорослі. - 20 грн., Школярі - 15 грн.).

 

Сьогодні Ви можете отримати ще одне враження від виду і відчуття карпатських гір. Підйом на одну з найвищих гір масиву полонина Боржава - гору Гимба. (150 грн, діти до 10 років і учасники АТО - 100 грн). Тут ми проведемо досить часу, щоб отримати враження від панорами Карпат, які видно аж до угорського кордону. Крім чудового відпочинку, тут зазвичай можна поласувати кулінарними трофеями місцевої кухні (95 грн).

 

Їдемо в наш новий будинок в село Пилипець (міні-готелі, номери 2-х, 3-х і 4-х місні зі зручностями на 2-3 номера). Вечеря (90-95 грн) Вільний час, насолоджуємося, розважаємося до самого ранку.

2 день - Озеро Синевир та колочавський бокораш. Інтригуюче?

Снідаємо (оплачується додатково 60-65 грн.) І виїжджаємо рівно о 08:00 в село Келечин на березі річки Репінка біля підніжжя гори Сплін. Набираємо мінеральні води різні за смаком і за призначенням на вечір і на ранок.

 

А тепер увага! Cіневірскій перевал і кришталеве око Карпатських гір - озеро Синевир (вхідний квиток - 30 грн., студенти і школярі - 20 грн.) На висоті 989 метрів в гірському озері водиться королівська форель. Національний парк "Синевир", в якому ми також відвідаємо центр бурих ведмедів (дорослі і пенсіонери - 30 грн / чол; студенти і школярі - 15 грн / чол)

<b>Description</b><br />You can use HTML as you can see!
<b>Description</b><br />You can use HTML as you can see!

Обід (оплачується додатково 120 грн). Далі нас чекає Колочава. Місце, насичене історичними пам'ятками. Вражає "Старе село" і музей "Колочавський бокораш" (50 грн; пенсіонери, студенти - 40 грн; школярі - 25 грн). У корчмі "У Вольфа" ми пригостити і подивимося, чим займалися і як жили бойки, гуцули і лемки останні століття. Чи не чули про такі національності? А вони теж українці! (80 грн., Діти - 40 грн.).

 

По дорозі в Пилипець заїдемо в Сойми з мінеральними джерелами. Вечеря (оплачується. Доп - 90-95 грн)

3 день - Наше кредо: Відпочиваємо і гуляємо на автобусі по Карпатам


Сніданок (доп. Оплата 60-65 грн.) І виселення з готелів. Перша наша зупинка в урочищі Берегвар, де знаходиться один із замків німецької династії Шенборнів. Поруч розкинувся дендрапарк і озеро у формі серця. Палац добре зберігся і ми тут зробимо відмінні фотографії (вх.квитки - 20 грн / учні - 15 грн)

Наступною зупинкою буде чудовий замок - фортеця Паланок в Мукачево. Навряд Ви бачили що-небудь більш могутня, ніж цей шедевр фортифікаційної архітектури 14-18 ст. (Вх. Квитки - 50 грн / студенти, пенсіонери - 40 грн, діти до 14 років - 30 грн). Прогуляємося по Мукачево: каплиця Св.Мартина, палац Ракоці (1663г.) І інші родзинки Закарпаття. Обід (95 грн / чол). 

 

Нарешті, нас чекає чудовий відпочинок в Берегово. Термальні басейни (вх.квитки - 200 грн (в т.ч. оренда шафки); пенсіонери - 150 грн; діти ростом від 120 см до 150 см - 100 грн; учасники АТО і діти до 120 см - б / п), купаємося і насолоджуємося, тому що нас чекають попереду старовинні винні погреби. Що таке закарпатські вина? Теплий клімат Закарпаття схожий на кримський, що дозволяє вирощувати різні сорти винограду. Але це ще не все! Майже 300 років елітні закарпатські вина поставлялися на обідні столи угорських і польських королів! Уявляєте собі якість вина?

 

Відпочиваємо в угорських винних підвалах. Оцініть вишуканий і чистий смак вин! (60 грн / чол; без алкоголю - 30 грн / чол).

 

21:30 - Нарешті ми оселилися в затишних приватних садибах, в 2-х, 3-х місних номерах з зруч. на 2-3 номера.

Вечеря (90 грн). Що таке угорський вечерю? На столі угорські страви та палінка (угорська виноградна горілка), їмо і п'ємо без обмежень.

4 день - А Ви знаєте, наскільки красивий Ужгород?

Сніданок (60-65 грн.)

Нас чекає Ужгород, найстаріший місто України, якому за приблизними підрахунками 1300 років. Йдемо старовинної вулицею Корзо і дізнаємося, чим займалися в Ужгороді останні 1000 років. Заглянемо в чудовий катедральний Хрестовоздвиженського собору (1841р.), Римо-католицький костел св. Георгія (1775р.) І насолоджуємося ужгородським замком, якому лише 600 років. (дорослі 50грн., студенти -  40 грн., Діти - 20 грн.,)

 

А тепер приготувалися і дістали фотоапарати, адже ми в культовій корчмі "Деца у нотаря" (вхідний квиток 5 грн.)

Обід в Ужгороді (95 грн.). Ужгород - це старовинне місто, майже як Рим. Вражень на сьогодні досить.

<b>Description</b><br />You can use HTML as you can see!
<b>Description</b><br />You can use HTML as you can see!

Їдемо в Косино і занурюємося в дивовижні басейни з мінеральною водою, в формі різних напоїв. Розслабляємося, насолоджуємося! Кажуть, що купання в таких водах омолоджує організм на 10-20 років. Друзі, якщо після омолодження Вас не впізнає гід-екскурсовод, підійдіть до нього самостійно(вх.квитки - загальний - 450 грн., Учасники АТО - 300 грн., Діти ростом до 150 см. - безкоштовно).

 

20:30 повертаємося додому в Берегово. Вечеряємо (90 грн.) Як і вчора, довго і з задоволенням.

5 день - Дегустація сирів і не тільки ...

Смачно снідаємо (60-65 грн.). Прощаємося з Берегово. Далі прокотимося в Нижнє Селище.

 

Подивимося як на українській землі створюються швейцарські сири. А вони дійсно робляться на швейцарському обладнанні і абсолютно екологічно чисті. Дегустуємо сир з легким вином і дивимося як створюється цей смачний продукт (дорослі - 50 грн., Школярі - 30 грн.)

Подивимося на що-небудь оригінальне і незвичайне - оленяча ферма, де живуть більше 100 доброзичливих північних оленів. Посміхніться, вони чудові (дорослий - 30 грн., Школярі 20 грн.)

У Нижній Апші оглянемо фантастичну дерев'яну церкву (XVII-XVIII ст.), Єдиний зразок Марамороській готики. А ми б помітили, що це маленький Люксембург в Україні. Ви бачили діловий центр Європи? Приготуйте фотоапарати - Ділове. Тут встановлено кам'яний знак, на якому написано: "Постійне, точне, вічне місце. Дуже точно, зі спеціальним приладом, виготовленим в Австро-Угорщині, за шкалою меридіанів і паралелей, встановлений центр Європи. Рік 1887".

 

Обід в колибі (110 грн.)

 

Завершальним акордом цього насиченого дня буде дегустація живого пива, що виготовляється на гуцульської пивоварні в селі Кваси. (100 грн / чол, тільки екскурсія - 20 грн / чол).

 

О 19:30 приїжджаємо в Поляницю (курорт Буковель) селимося в готель "Вілла Моришка" з вигодами в номері.

Нас чекає ГУЦУЛЬСЬКА ЗАБАВА (190 грн.) Вам доведеться співати, сміятися і танцювати гуцульські танці. Консультант - інспектор по гуцульських танців буде.

Щоб повноцінно пізнати гуцулів, їх характер, звичаї, кухню запрошуємо Вас відвідати Гуцульську забаву.

 

Під час забави на Вас чекають:

✓ Пісні і танці від гуцульської капели "Довбушова тайстра";

✓ Майстер-класи з гуцульських танців: гуцулка, решето, голубка;

✓ Гуцульські колядки, пісеньки, частівки, пісні про Карпати;

✓ Страви гуцульської кухні;

✓ Посвята в гуцули;

✓ І танці, танці, танці під запальну гуцульську музику.

 

Гуцульська забава відбувається, якщо є група від 35 осіб, які бажають взяти в ній участь. Ночівля.

6 день - Гуцульщина як вона є

Снідаємо (опл.додат (75 грн/ос) і їдемо в Верховину. Що побачимо тут? По-перше, чудовий ландшафт Карпат. По-друге, випробуємо на собі шторм емоцій від ведучої Наталки і побачимо як живуть гуцули. Дізнаємося їх національні "фішки", наприклад, навіщо у гуцула маленький топірець з довгою ручкою (30 грн/особа)

Заглянемо в музей фільму "Тіні забутих предків" (вх.квиток 25 грн/особа; школярі - 20 грн/особа).Вирушаємо в край гуцульських промислів, в Яворів. Це столиця ліжників, які виготовляються вручну. Візьмемо участь в майстер-класах (30 грн/ос)

Обід (оплачується додат (80 грн).

 

Казкова Коломия, столиця Гуцульщини. Тут ми приділимо увагу музею писанки (вх.квиток - 30 грн, студенти - 20 грн, школярі - 15 грн) Назва говорить сама за себе.

Вечеряємо (оплач.додат (90 грн) і відпочиваємо.

Повертаємося в Поляницю близько 21:00.

7 день - Для цікавих, романтиків і закоханих

Сніданок (опл.доп- (70 грн / чол) і виселення.

Трохи в дорозі і Буковель! Хто не бачив Буковеля, той не знає, де лижний центр Карпат. Піднімаємося на гору Буковель (1115 м) (вхідний квиток - 120грн., Пенсіонери і діти до 12 років - 85 грн.) І бачимо панораму Карпат, а також симпатичні гуцульські ландшафти і чарівний ресторан "Фільварок". Гуляємо по горах, насолоджуємося природою - це те, що Ви хотіли отримати в Карпатах.

Прогулянки і чудове спілкування.

 

Ви були в Яремче? Кліматологічний центр Яремче в долині річки Прут з каскадним водоспадом Яремчанський Гук та колоритним рестораном "Гуцульщина". Тут так само відмінний ринок гуцульських сувенірів.

 

Обід (оплачується. Доп- (95 грн / чол) Передостання наша зустріч з Карпатами - Гошівський монастир. Відоме місце паломництва. Чудотворна ікона Божої Матері (1737р.), Яка знаходиться в церкві Преображення (1842р.) Василіянського монастиря, заснованого в 1570г. на Ясній Горі. Ви вірите в чудеса? Вірте!

 

І остання точка нашого відпочинку в Карпатах - скелі Довбуша. Не варто розкривати інтригу, лише примітка в III в н.е. це були фортифікаційні споруди (вхід на Скелі Довбуша та трансфер на Пазік в обидві сторони: 75 грн / чол, діти до 6 років - б / п)

 

22:30 - повертаємося до Львова. Хто хоче отримати понад враження. Виходимо з готелю, йдемо в середньовічну частину міста, занурюємося в ідилію львівських барів і кафе, які розташовуються на вузьких вулицях і буквально тонуть в кольорах.

8 день - Нарешті Львів

Сніданок. Звільнення номерів до 12:00 згідно з правилами готелю.

Вільний час у Львові, місті, де завжди є чим зайнятися, що подивитися і де отримати задоволення. Впевнені, що до від'їзду у Вас будуть ще чудові враження.

Самостійний трансфер на вокзал. Від'їзд.

 

Вартість туру

 

Готель 3 *, стандарт-розміщення (зручність в номері) - 8 днів - 3285 грн.

Без останнього дня у Львові - 2795 грн.

 

✓ Знижка для дітей до 12 років - 10%

✓ Для дітей до 6 років, без доп. послуг - безкоштовно

✓ Вартість туру при 1-но місному поселенні - під запит

 

У вартість включено

✓ Проживання в готелях в Карпатах і Львові

✓ Пакет екскурсій

✓ Сніданок в готелі у Львові (стандартне розміщення)

✓ Супровід гіда - екскурсовода

✓ Транспортне обслуговування

✓ Страховка

 

У вартість не включено

✓ Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти

✓ Особисті витрати (харчування, подарунки, сувеніри)

 

 

ЯК ЗАБРОНЮВАТИ ТУР?


Надіслати повідомлення      VIBER 066 617 41 52


За телефонами: 096-915-31-59, 066-617-41-52

 

Через кнопку 

  

ХОЧУ В ТУР

feedback