час відправлення

Ціна від 1195 грн.
забронювати місце

Тур в Карпати "У Карпати на мить + Львів"

Популярний тур-екскурсія на вихідні в Карпати і Львів, дивовижні історії про чарівний середньовічний і австрійський Львів, інтригуюча подорож в Карпати, де Ви побачите унікальні пам'ятки, відвідати які можна тільки зовсім незвичайним способом.

 

Дати початку туру у Львові:  2, 09, 16, 23, 30 жовтня

 

Программа туру

Увага! З кінця жовтня по березень екскурсія в Карпати (2 день туру) проводиться за зміненою (зимовою) програмою. У зв'язку з коротким світловим днем огляд скель Довбуша буде замінений на відвідування музею "Центр спадщини Карпатської вузькоколійки".

1 день - Таємничий і чудовий Львів

Прибуття до Львова. Трансфер в готель. Поселення в готель після 14:00 (згідно з правилами готелю).

Починаємо знайомство зі Львовом екскурсією "Середньовічний Львів", в ході якої Ви познайомитеся з видатними європейськими пам'ятками архітектури, які були зведені у Львові, коли місто було частиною Австрії і Польщі. 

Під час екскурсії по старовинній частині Львова, Ви побачите монастирі і костели, двори і собори, унікальні пам'ятники зі столітніми історіями.

 

В тому числі:

✓ Вірменський кафедральний собор Успіння Пресвятої Богородиці, одна з найдавніших пам'яток Львова;

✓ Площа Ринок - центр середньовічного Львова;

✓ Середньовічний комплекс колишнього Бернардинського монастиря з чудовим костелом св. Андрія Первозванного - одна з найпривабливіших історико-архітектурних пам'яток стародавнього Львова;

✓ Домініканський собор (костел) — Храм Святої Євхаристії — пишний храм і колишня обитель отців домініканців. Тут Ви також є можливість відвідати монастирські підземелля, в яких колись розміщувалась тюрма;

✓ Латинський Кафедральний Собор — пам'ятнка архітектури, розташована на площі Кафедральній, 1. Єдина пам'ятка у Львові, що значно зберегла риси первісного вигляду в готичному стилі.

 

Вільний час у Львові. Вас чекають святкові вулиці.

 

О 19:30 бажаючі можуть приєднатися до вечірньої екскурсії з численними атракціями "Львівська містерія". Ви почуєте романтичні історії про львівських "Ромео і Джульєтту", побачите, місця, де проходили бали і карнавали, відчуєте епоху сентиментів, гітар і альбомів, почуєте розповідь про перебування у Львові авантюриста Джакомо Казанова і Леопольда фон Захер Мазоха. Закінчиться екскурсія вогненним "шоу" львівського "дракона" (150 грн/особа, діти - 100 грн/особа).

2 день - Карпатський вояж і Карпатський трамвай.

07:45 - збір на екскурсію в Карпати. 08:00 - виїзд в Карпати.

 

Літній варіант - відвідування пам'ятника природи загальнонаціонального значення - ботаніко-геоморфологічного заповідника "Скелі Довбуша" (вхід на Скелі Довбуша та трансфер на пазіках в обидві сторони: дорослі - 80 грн/особа, діти до 12 років - 45 грн/особа, діти до 6 років - б/к). На площі близько 100 га розмістилися велетні, групи високих скель, які на тлі лісу і гір створюють гірські пейзажі невимовної краси. Вважається, що скелі використовувалися з давньоруських часів (ІХ-ХІІІ ст.) як скельні фортеці і сторожові зміцнення

 

Зимовий варіант - відвідування музею у Вигоді "Центр спадщини Карпатської вузькоколійки" - унікальний інтерактивний музей природи, де можна побачити тварин, які мешкають в Карпатах, докладніше дізнатися про численні дерева і чагарники в цій місцевості, познайомитися з історією створення та існування " Карпатського трамвая" (вх.квиток - 70 грн, студенти - 50 грн, діти від 6 до 14 років – 40 грн, діти до 6 років (без додаткового місця) – б/к).

фото

Обід в кафе (за додаткову плату - 90 грн/чол)

Подорож на “ Карпатському трамваї”, старовинному поїзді, що складається з локомотива і всього двох вагонів, який їздить по єдиній вцілілій на території України вузькоколійці, яку барон Леопольд Пеппер почав будувати для транспортування лісу в кінці ХIX ст. (1898р.). Ширина колії в два рази менше звичайної залізничної колії і становить 770 мм (дорослі – 200 грн; школярі – 75 грн, діти до 6 років (без додаткового місця) – б/к)

 

Подорож на "Карпатському трамваї" проходить надзвичайно мальовничим маршрутом по красивих і екологічним місцях Карпат. Всі романтики і любителі гір зможуть помилуватися чарівною природою: річками Мізунька і Свіча, Мізуньськими водоспадами, горами, втамувати спрагу водою з гірських джерел, оздоровитися мінеральною водою "Горянка" (типу "Нафтуся"), спробувати чай з карпатських трав у баби Ганьки.

 

Відвідування Гошівського монастиря отців Василіан, заснованого в 1570 р на Ясній Горі в Карпатах. Паломницьке місце, відоме всій Україні. Саме тут, в церкві Преображення Господнього (1842р.) зберігається чудотворна ікона Богородиці (1737р.) - копія Ченстоховської ікони.

 

Повернення до Львова о 22:30 (літній варіант) та о 21:00 (зимовий варіант). Вільний час. Ночівля.

3 день - Львів

Сніданок. Звільнення номерів до 12:00 і здача речей в камеру зберігання.

<b>Description</b><br />You can use HTML as you can see!
<b>Description</b><br />You can use HTML as you can see!
Для бажаючих рекомендуємо:

✓ піднятися на вежу міської Ратуші і помилуватися містом з висоти пташиного польоту 

✓ автобусну екскурсію "Австрійський Львів і передмістя" з відвідуванням собору св.Юра, Личаківського передмістя та некрополя, гори Високий Замок - тривалість 3 години (150грн/особа, діти - 120 грн/особа).

 

Вільний час у Львові. Самостійний трансфер на вокзал. Від'їзд додому

 

Вартість туру

 

✓ Хостел, Эконом (умови на поверсі,без сніданків) - 1195 грн.

✓ Хостел, Эконом (2-х местный) (умови на поверсі,без сніданків)  - 1345 грн.

✓ Готель (нов.центр) Стандарт (умови в кімнаті, з сніданками) - 1645 грн.

✓ Готель (ближній центр) Стандарт (умови в кімнаті, з сніданками) - 1875 грн.

✓ Готель (нов.центр) Стандарт (умови в кімнаті, з сніданками) - 1645 грн.

✓ Готель (історичний центр) Стандарт (умови в кімнаті, з сніданками) - 2195 грн.

✓ Готель (історичний центр) Комфорт (умови в кімнаті, з сніданками) - 2425 грн.

 

Знижка для дітей до 12 років - 10%
Для дітей до 6 років, без доп. послуг - безкоштовно
Вартість туру при 1-но місному поселенні - під запит

 

У вартість туру включено

 

✓ Трансфер до готелю по приїзду до Львова;

✓ Проживання в готеле;

✓ Пакет екскурсій;

✓ Сніданок в готелі у Львові;

✓ Супровід гіда-екскурсовода;

✓ Транспортне обслуговування;

✓ Страховка в Карпатах.

 

У вартість не включено

 

✓  Квитки на потяг Херсон - Львів - Херсон

✓  Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;

✓ Факультативні екскурсії;

✓ Особисті витрати.

 

 

ЯК ЗАБРОНЮВАТИ ТУР?


Надіслати повідомлення      VIBER 066 617 41 52


За телефонами: 096-915-31-59, 066-617-41-52

 

Через кнопку 

  

ХОЧУ В ТУР

feedback